Your browser does not support JavaScript! SECO/WARWICK oferta pracy Konstruktor K/M
Select Page

Konstruktor K/M

W SECO/WARWICK każdego dnia wychodzimy z inicjatywą, wykorzystujemy wszystkie możliwości, przekraczamy granice i tworzymy rozwiązania, które dotykają życia 7,6 miliarda ludzi. Jesteśmy wizjonerami obróbki cieplnej metali, ekspertami w tym co robimy i różnorodność jest naszą siłą.

ODNAJDZIESZ SIĘ TUTAJ, JEŚLI:

/ Posiadasz ,,techniczny umysł”
/ Potrafisz czytać dokumentację techniczną
/ Masz min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
/ Jesteś osobą skrupulatną i terminową
/ Potrafisz pracować w grupie
/ Jesteś osobą kreatywną i samodzielną
/ Mile widziane będzie doświadczenie na stanowisku Konstruktora w firmie produkcyjnej
/ Mile widziane będzie doświadczenie w pracy z dokumentacją techniczną

KLUCZOWE KOMPETENCJE

Wymagane na stanowisku:

/ Nastawienie na cel
/ Motywacja do uczenia się
/ Inicjowanie i wdrażanie zmian
/ Zdolności komunikacyjne
/ Współpraca z innymi
/ Zarządzanie stresem
/ Rzetelność i terminowość

Kompetencje twarde:

/ Znajomość rysunku technicznego
/ Umiejętność obsługi oprogramowania CAD i narzędzi inżynierskich
/ Znajomość specyfiki systemów ERP– mile widziane
/ Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
/ Umiejętność obsługi pakietu Office 365

ZADANIA NA STANOWISKU

Projektowanie i wykonywanie dokumentacji konstrukcyjnej podzespołów i wyrobów z użyciem narzędzi CAD zgodnie z zasadami zawartymi w normach lub wymaganiami klienta.

Wykonywanie niezbędnych obliczeń projektowych i konstrukcyjnych w celu zapewnienia niezawodności i optymalizacji konstrukcji oraz realizowanej technologii.

Obsługa techniczna klienta – weryfikacja istniejących urządzeń, pomiary, przygotowanie dokumentacji technicznej, wsparcie przy modernizacji i uruchomieniu urządzenia.

Wsparcie produkcji – współpraca z komórkami produkcyjnymi na etapie wytwarzania urządzenia.

Pogłębianie wiedzy – zdobywanie doświadczenia, szkolenia zewnętrzne, wdrożenie w siedzibie głównej spółki.

Możliwe podróże do klientów.

Poszukujemy konstruktora do działu w Dąbrowie pod Poznaniem, w którym projektujemy piece i systemy do obróbki cieplnej metali oferowane przez firmę zarówno dla aplikacji standardowych oraz  według indywidualnych potrzeb klienta.

Nasze produkty znajdują szerokie zastosowanie m.in. w przemyśle lotniczym i samochodowym.

NASZ DZIAŁ

Świetny zespół liczący kilkanaście osób, w którym każdy ma swoje unikalne umiejętności i dedykowane zadania, a razem jesteśmy w stanie rozwiązać każdy problem, usprawnić każdy system, zadowolić każdego klienta.
Liczba osób: 12

NASZ ZESPÓŁ

Świetny zespół liczący kilkanaście osób, w którym każdy ma swoje unikalne umiejętności i dedykowane zadania, a razem jesteśmy w stanie rozwiązać każdy problem, usprawnić każdy system, zadowolić każdego klienta. Pracujemy globalnie, tworząc rozwiązania, z których korzystają wielkie firmy z całego świata.

TAK ORGANIZUJEMY SOBIE PRACĘ

Podział czasu (pracy % udział): 10% spotkania, 10% praca koncepcyjna, 10% analiza, raporty, zlecenia produkcyjne, projektowanie 70%
Rodzaje projektów: wewnątrz organizacji, u klienta, globalnie

MOŻLIWOŚCI PROJEKTOWE

/ Koncentrujesz się na jednym projekcie
/ Prowadzisz kilka projektów jednocześnie
/ Pracujesz na projektem globalnie
/ Możesz zmienić projekt
/ Tworzysz projekt od zera
/ Koncentrujesz się na rozwoju projektu

ROZWÓJ

/ Czas na rozwój Twoich pomysłów
/ Mentoring
/ Szkolenie wewnątrzfirmowe
/ Szkolenia zewnętrzne
/ Trening umiejętności miękkich
/ Wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
/ Wymiana wiedzy technicznej w firmie

ŻYCIE W SECO/WARWICK

W SECO/WARWICK naszą wartością są nasi ludzie. Dlatego benefity w firmie wspierają rozwój naszych pracowników oraz poprawiają sytuację ich i ich rodziny. Odkryjesz wiele innych korzyści wynikających z pracy w SECO/WARWICK tutaj.

Uwaga: programy świadczeń SECO/WARWICK różnią się w zależności od kraju i podlegają wymaganiom kwalifikacyjnym.

TY W SECO/WARWICK

Jeśli myślisz o firmie, w której lubisz to co robisz i ludzi z którymi pracujesz. Gdzie szeroki zakres produktów i globalny zasięg sprawia, że nie ma miejsca na nudę. Gdzie szybko się rozwijasz i masz pewne jutro, to…

Witamy w świecie SECO/WARWICK

konstruktor oferta pracy

FAKTY W PIGUŁCE

Miejsce: Polska
Miasto: Dąbrowa pod Poznaniem
Stanowisko: KONSTRUKTOR
Wykształcenie: wyższe
Język: polski, angielski
Poziom: specjalista, starszy specjalista
Typ zatrudnienie: pełen etat
Forma: umowa o pracę
Delegacje: sporadycznie

NASZE MOCNE STRONY

Stabilne warunki zatrudnienia

Elastyczny czas pracy

Home office

Przyjazne środowisko i dobra atmosfera

Szerokie portfolio produktów

Praca przy innowacyjnych projektach

Międzynarodowe środowisko pracy

Szkolenia wew. i zew.

Kursy językowe

Seco Warwick News
Seco Warwick Linkedin
Seco Warwick Facebook