Your browser does not support JavaScript! SECO/WARWICK at MET & Heat Treatment Show 2018

Materials, Engineering, Technology & Heat Treatment Show

ASM Międzynarodowy wystawa w Indiach MET & HTS 2018

Międzynarodowa wystawa i konferencja ASM International India poświęcona MET & HTS 2018. Jest platformą do spotkań pomiędzy liderami branży, naukowcami i przedstawicielami różnych przedsiębiorstw.
Podczas konferencji dominującymi tematami będą motoryzacja, przemysł obronny, przemysł kosmiczny, nowoczesne infrastruktury oraz osiągnięcia w zakresie nowych technologii wdrażanych w obróbce cieplnej. Konferencja to spotkanie umożliwiające wymianę pomysłów i wiedzy technicznej, istniejących możliwości jej zastosowania, a także nowoczesnych wdrożeń i modernizacji.

Najnowsze technologie w branży

SECO/WARWICK, globalny lider dostarczający systemy termalne i próżniowe, zapewnia swoim klientom dostęp do szerokiej gamy wewnętrznych zasobów, w tym technologii, materiałów i procesów. W trakcie targów można poznać naszych ekspertów i porozmawiać z nimi o w pełni ukształtowanych i innowacyjnych rozwiązaniach, jak:

  • UniCase Master® – precyzyjne utwardzanie dla dużych wytwórców
  • ZeroFlow® – współczesna technologia azotowania gazem
  • CaseMaster Evolution® – technologia obróbki cieplnej polegająca na utwardzaniu próżniowym, przeznaczona dla najbardziej wymagających sektorów,
  • VertiQuench® – piece do obróbki cieplnej typu drop bottom i systemy starzenia
  • Vector® – uniwersalne i wydajne rozwiązanie próżniowe dla szerokiego zakresu procesów, technologii i zastosowań odnoszących się do obróbki cieplnej.
  • Vortex® – opatentowana technologia SECO/WARWICK umożliwiająca osiągnięcie lepszej metalurgii zwojów metalowych przy jednoczesnym obniżeniu czasu cyklu do 20-30%

Schedule an appointment:

manoranjan.patra@secowarwick.com

Calendar / of Events

Seco Warwick News
Seco Warwick Linkedin
Seco Warwick Facebook
Seco Warwick Pinterest
Seco Warwick Youtube
Angebot
bitten